Royal cities

ÚSTÍ NAD LABEM

Ústí nad Labem je sedmým největším městem České republiky a krajským městem Ústeckého kraje. Leží na Labi severozápadně od Prahy, uprostřed Českého Středohoří. Královským městem se stalo ve polovině 13. století, největší rozmach však zaznamenalo v době průmyslové revoluce.
 
  • DOPORUČUJEME
Kompletní přehled ubytování v okrese Ústí nad Labem najdete na adrese Ubytování Ústí nad Labem. Pokud hledáte ubytování v hotelu nebo penzionu v Praze, navštivte portál Hotel-Ubytování. Portál, který nabízí tipy na ubytování v celé České republice, se jmenuje Ubytování online. Pro ty, kdo se chystají na Slovensko, je vynikající volbou rozcestník Ubytování Slovensko. Náš tip: Nejžádanější hotely pro dovolenou v létě.
Photogallery Staré město
Staré město
Photogallery Širší centrum
Širší centrum
Photogallery Vilová čtvrť
Vilová čtvrť
Photogallery Průmyslová architektura
Průmyslová architektura
Photogallery Střekov
Střekov
Photogallery Mosty
Mosty
 

Photogallery

Accomodation Ústí nad Labem : Hotel Vladimir

Hotel Vladimir

***+
Hotel Vladimir Depandance***+ is situated in the town centre, on the top of the hill, with a splendid view on all city Usti nad Labem.
Accomodation Ústí nad Labem : Pivovar Hotel Na Rychtě

Pivovar Hotel Na Rychtě

***
Hotel Na Rychtě offers pleasant and cosy accommodation in the very centre of Usti nad Labem.  Hotel position, likeable staff, barrier-free access, all the service and cycle track along Labe in the immediate neighbourhood make out of it an ideal place  for accommodation during business and touristic trips. For our guests we offer consumption of our beer for free for the whole lenth of stay.


More accomodation
Prepared and maintained by SEAL, s.r.o. 2011 Copyright. usti-nad-labem@kralovska-mesta.cz TOPlist