Královská města

ÚSTÍ NAD LABEM

Ústí nad Labem je sedmým největším městem České republiky a krajským městem Ústeckého kraje. Leží na Labi severozápadně od Prahy, uprostřed Českého Středohoří. Královským městem se stalo ve polovině 13. století, největší rozmach však zaznamenalo v době průmyslové revoluce.
 
  • DOPORUČUJEME
Kompletní přehled ubytování v okrese Ústí nad Labem najdete na adrese Ubytování Ústí nad Labem. Pokud hledáte ubytování v hotelu nebo penzionu v Praze, navštivte portál Hotel-Ubytování. Portál, který nabízí tipy na ubytování v celé České republice, se jmenuje Ubytování online. Pro ty, kdo se chystají na Slovensko, je vynikající volbou rozcestník Ubytování Slovensko. Náš tip: Nejžádanější hotely pro dovolenou v létě.
Fotogalerie Staré město
Staré město
Fotogalerie Širší centrum
Širší centrum
Fotogalerie Vilová čtvrť
Vilová čtvrť
Fotogalerie Průmyslová architektura
Průmyslová architektura
Fotogalerie Střekov
Střekov
Fotogalerie Mosty
Mosty
 

Pension Duel


*** Pension
Ubytování Ústí nad Labem : Pension Duel

Penzion Duel v Ústí nad Labem je v provozu od roku 1993, a cílem je neustále zefektivňovat služby tak, aby se zde hosté cítili jako doma. Využijte zkušeností a neplaťte za předražené ubytování, právě proto je penzion Duel v Ústí nad Labem správnou volbou.

Penzion Duel v Ústí nad Labem ubytování
Penzion Duel v Ústí nad Labem prošel v roce 2010 rozsáhlou rekonstrukcí pokojů a k dispozici má 13 pokojů a celkem 40 lůžek, z toho jeden apartmán. Všechny pokoje jsou nekuřácké. Všechny pokoje penzionu Duel v Ústí nad Labem jsou vybaveny koupelnou. Součástí vybavení nového pokoje je TV satelitní příjem, trezor, WiFi, zásuvka na internet a telefon pro spojení s recepcí.

Penzion Duel ubytování v Ústí nad Labem služby
Všem hostům penzionu Duel v Ústí nad Labem je k dispozici společná místnost kde se podává snídaně či v průběhu dne občerstvení. Dále je zde v létě sezení na zahradě. Všechny pokoje jsou nekuřácké.

Ubytování  Duel penzion v Ústí nad Labem okolí
V Ústí nad Labem se rozkládá v údolích řek Labe a Bílina, kde na mnoha místech zasahuje vysoko do svahů malebného Českého středohoří. Severozápadní obzor lemuje hřbet Krušných hor, kterým prochází starobylá česko-saská zemská hranice. Samotné město Ústí nad Labem se během 19. a 20.století stalo jedním z nejdynamičtějších průmyslových center českých zemí. Díky tomu se romantická krajina stala nejenom místem inspirace, ale také místem četných kontrastů. Lidé, kteří žili a žijí v tomto kraji, byli vždy prostředím Ústecka ovlivňováni natolik, že právě zde se mohl zrodit jedinečný duch místa, který trvá před dramatické události minulých staletí až do dnešních dnů.

Ubytování v Ústí nad Labem Duel penzion historie
Historie osídlení sahá až do doby před více než 20 000 lety - již tehdy žili v údolí řeky Bíliny na Ústecku lidé. Dokládají nám to archeologické nálezy z okolí Stadic nedaleko Ústí nad Labem. Zde bylo v roce 1987 na svahu vrchu Rovného nad řekou Bílinou objeveno místo, kde žili lovci mamutů. Údolí řek Bíliny a Labe bylo pro své příhodné životní podmínky osídleno od poslední doby ledové řadou různých prehistorických kultur a národů. Přibližně v polovině prvního tisíciletí našeho letopočtu se v severozápadních Čechách usadili Slované.Moskevská 1507/30
Ústí nad Labem
40001
Ústí nad Labem, Ústecký kraj
Zobrazit na mapě

Příjezdy: , odjezdy:

Poskytované služby

Konferenční/společenská místnost, kapacita: 25Informační službaBezpečnostní schránka, je poskytováno zdarma: ANO,na pokojiPokojová službaParkoviště, nachází se přímo v hotelu: ANO, je poskytováno zdarma: NE (cena 50,00),hlídanéInternet, je poskytováno zdarma: ANO,na pokojiNekuřácké prostředíRecepce 24 hodinÚschovna jízdních kolDětské hřiště, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 100 metrů)Kino, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 1000 metrů)Divadlo, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 300 metrů)Restaurace, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 100 metrů)Bar, nachází se přímo v hotelu: ANOZahrádka, nachází se přímo v hotelu: ANOPivnice, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 100 metrů)


Údaje jsou přebírány z důvěryhodného zdroje, kde je aktualizuje přímo hotel. Dovolujeme si Vás upozornit na možnost rezervace ubytování přímo z webu KM.
Ubytování Ústí nad Labem : Pivovar Hotel Na Rychtě

Pivovar Hotel Na Rychtě

***
Hotel s rodinnou atmosférou***kategorie a pivovar s vlastní výrobou piva přímo v centru města Ústí nad Labem cca 100m od nákupního centra Forum, hlavního náměstí, vlakového nádraží i gotického či barokního kostela. V sezóně je otevřena příjemná a prostorná zahrádka. Pro opakované hosty navíc zdarma konzumace piva.
Ubytování Ústí nad Labem : Větruše Hotel& restaurant ****

Větruše Hotel& restaurant ****

****
Ubytování v Ústí nad Labem v Hotelu Větruše ve čtyřhvězdičkovém standardu zahrnuje vše, co můžete očekávat: bezplatné rozšířené služby recepce, útulné světlé pokoje laděné v příjemných zemitých tónech, pokojový servis, bezbariérový přístup, lobby bar , výbornou hotelovou restauraci , relaxaci i sportovní vyžití a vstřícný personál připravený udělat vše, abyste se u nás cítili co nejlépe. Hotel nabízí celkem 80 lůžek ve 45 pokojích. Pokoje spadají do kategorie First Class****. Můžete zde trávit příjemné chvíle ve dvou nebo o samotě. Pro celou rodinu Vám rádi nabídneme Family Apartmán s vlastní vybavenou kuchyňkou.
Ubytování Ústí nad Labem : Hotel Vladimir

Hotel Vladimir

***+
Hotel Vladimir Depandance *** + se nachází v centru města, na vrcholu kopce, s nádherným výhledem na celé město Ústí nad Labem.
Ubytování Ústí nad Labem : Clarion Congress Hotel Ústí nad Labem

Clarion Congress Hotel Ústí nad Labem

****
Clarion Congress Hotel Ústí nad Labem představuje zcela nový moderní business hotel, který svým hostům nabídne všestranný komfort, širokou škálu služeb čtyřhvězdičkového standardu a individuální přístup. Díky kvalitním službám a zcela unikátnímu spojení s víceúčelovým zázemím přilehlého komplexu představuje Clarion ojedinělý projekt a zároveň ideální volbu pro Váš pobyt v Ústeckém kraji.
Ubytování Ústí nad Labem : Habrovická Bašta

Habrovická Bašta

***
Penzion Habrovická Bašta se nachází v městské části Habrovice 4 km od centra Ústí nad Labem v malebné krajině lákající k pěším procházkám nebo výletům na kolech. Nové golfové hřiště cca 400 m daleko od penzionu.
Ubytování Ústí nad Labem : Pension Duel

Pension Duel

***
Pension Duel se nachází v klidné a bezpečné ulici v těsném sousedství centra Ústí nad Labem. Naše služby zajišťujeme non-stop, jsme v dosahu autobusové i vlakové dopravy.


více ubytování
Připravil a provozuje Seal, s.r.o. © 2011. Autorská práva. usti-nad-labem@kralovska-mesta.cz TOPlist