Královská města

ÚSTÍ NAD LABEM

Ústí nad Labem je sedmým největším městem České republiky a krajským městem Ústeckého kraje. Leží na Labi severozápadně od Prahy, uprostřed Českého Středohoří. Královským městem se stalo ve polovině 13. století, největší rozmach však zaznamenalo v době průmyslové revoluce.
 
  • DOPORUČUJEME
Kompletní přehled ubytování v okrese Ústí nad Labem najdete na adrese Ubytování Ústí nad Labem. Pokud hledáte ubytování v hotelu nebo penzionu v Praze, navštivte portál Hotel-Ubytování. Portál, který nabízí tipy na ubytování v celé České republice, se jmenuje Ubytování online. Pro ty, kdo se chystají na Slovensko, je vynikající volbou rozcestník Ubytování Slovensko. Náš tip: Nejžádanější hotely pro dovolenou v létě.
Fotogalerie Staré město
Staré město
Fotogalerie Širší centrum
Širší centrum
Fotogalerie Vilová čtvrť
Vilová čtvrť
Fotogalerie Průmyslová architektura
Průmyslová architektura
Fotogalerie Střekov
Střekov
Fotogalerie Mosty
Mosty
 

Pivovar Hotel Na Rychtě


*** Hotel
Ubytování Ústí nad Labem : Pivovar Hotel Na Rychtě

Pivovar Hotel Na Rychtě se nachází v Ústí nad Labem přímo v centru města. Pivovar Hotel Na Rychtě v Ústí nad Labem nabízí pohodlné a příjemné ubytování.

Pivovar Hotel Na Rychtě v Ústí nad Labem ubytování:
Pivovar Hotel Na Rychtě v Ústí nad Labem nabízí ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích v celkové kapacitě 27 lůžek. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a plazmovou TV, s možností připojení na internet pomocí wifi. Ubytovaní hosté mají možnost celodenního stravování v hotelové restauraci  plné penze, polopenze či ubytování pouze se snídaní.

Ubytování Pivovar Hotel Na Rychtě gastronomie:
Pivovar Hotel Na Rychtě v Ústí nad Labem nabízí stravování v tradiční české pivnici s kapacitou 200 míst k sezení, prostornou zahrádku a nekuřácký prostor, který je oddělen samostatně jako vedlejší místnost. Hlavní dominantou restaurace jsou pivní varny, ze kterých se stáčí místní pivo. Restaurace nabízí jídelní menu, které je kombinací tradiční české kuchyně i originálních specialit nejen k pivu. Součástí menu je i nabídka snídaní a aktuální denní obědové menu.

Pivovar Hotel Na Rychtě v Ústí nad Labem ubytování služby:
Pivovar Hotel Na Rychtě v Ústí nad Labem nabízí tyto služby: parkování pro hotelové hosty je zajištěno zdarma v blízkém obchodním centru. Všechny pokoje jsou nekuřácké. V objektu je výtah. Internetové připojení je samozřejmostí. Ubytování se stravováním. Prostory restaurace nabízí sledování sportovních přenosů nebo využití pro taneční zábavu! Pivo je výhradně určeno pro vlastní potřebu restaurace. Varny jsou součástí interiéru restaurace, ostatní technologie je kompletně umístěna v suterénních prostorách objektu.

Ubytování Pivovar Hotel Na Rychtě okolí:
Pivovar Hotel Na Rychtě v Ústí nad Labem nabízí v okolí navštívit mnoho kulturních i historických památek. Možnost turistiky, cykloturistiky, výletů, poznávání krajiny. Můžete si zasportovat, zaplavat a dalších spoustu jiných aktivit zde na vás čeká. Okolí hotelu poskytuje bohaté kulturní i sportovní vyžití po celý rok.Klášterní 9
Ústí nad Labem
40001
Ústí nad Labem, Ústecký kraj
Zobrazit na mapě

Příjezdy: , odjezdy:

Poskytované služby, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 300 metrů)

, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 100 metrů)
Přednáškový sálVýtahZdravotní středisko, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 100 metrů)Obchodní centrum, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 50 metrů)Domácí mazlíčci, je poskytováno zdarma: NE (cena 150,00)Bezbariérový přístupParkoviště, nachází se přímo v hotelu: ANO, je poskytováno zdarma: ANO,hlídanéZahradaInternet, je poskytováno zdarma: ANO,na pokojiNekuřácké prostředíCateringové službyTaxiÚschovna jízdních kolKadeřnictví, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 100 metrů)Fitness, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 400 metrů)Lyžařský vlek, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 12000 metrů)Půjčovna kol, nachází se přímo v hotelu: ANO, je poskytováno zdarma: ANOAerobik, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 300 metrů)Golf, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 5000 metrů)Horolezectví, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 1000 metrů)Noční klub, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 100 metrů)Diskotéka, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 200 metrů)Kino, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 100 metrů)Divadlo, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 500 metrů)Solárium, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 50 metrů)Masáže, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 50 metrů)Restaurace, nachází se přímo v hotelu: ANOBar, nachází se přímo v hotelu: ANOPizzerie, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 100 metrů)Kavárna, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 100 metrů)Zahrádka, nachází se přímo v hotelu: ANOCukrárna, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 200 metrů)Pivnice, nachází se přímo v hotelu: ANO


Údaje jsou přebírány z důvěryhodného zdroje, kde je aktualizuje přímo hotel. Dovolujeme si Vás upozornit na možnost rezervace ubytování přímo z webu KM.
Ubytování Ústí nad Labem : Pivovar Hotel Na Rychtě

Pivovar Hotel Na Rychtě

***
Hotel s rodinnou atmosférou***kategorie a pivovar s vlastní výrobou piva přímo v centru města Ústí nad Labem cca 100m od nákupního centra Forum, hlavního náměstí, vlakového nádraží i gotického či barokního kostela. V sezóně je otevřena příjemná a prostorná zahrádka. Pro opakované hosty navíc zdarma konzumace piva.
Ubytování Ústí nad Labem : Větruše Hotel& restaurant ****

Větruše Hotel& restaurant ****

****
Ubytování v Ústí nad Labem v Hotelu Větruše ve čtyřhvězdičkovém standardu zahrnuje vše, co můžete očekávat: bezplatné rozšířené služby recepce, útulné světlé pokoje laděné v příjemných zemitých tónech, pokojový servis, bezbariérový přístup, lobby bar , výbornou hotelovou restauraci , relaxaci i sportovní vyžití a vstřícný personál připravený udělat vše, abyste se u nás cítili co nejlépe. Hotel nabízí celkem 80 lůžek ve 45 pokojích. Pokoje spadají do kategorie First Class****. Můžete zde trávit příjemné chvíle ve dvou nebo o samotě. Pro celou rodinu Vám rádi nabídneme Family Apartmán s vlastní vybavenou kuchyňkou.
Ubytování Ústí nad Labem : Hotel Vladimir

Hotel Vladimir

***+
Hotel Vladimir Depandance *** + se nachází v centru města, na vrcholu kopce, s nádherným výhledem na celé město Ústí nad Labem.
Ubytování Ústí nad Labem : Clarion Congress Hotel Ústí nad Labem

Clarion Congress Hotel Ústí nad Labem

****
Clarion Congress Hotel Ústí nad Labem představuje zcela nový moderní business hotel, který svým hostům nabídne všestranný komfort, širokou škálu služeb čtyřhvězdičkového standardu a individuální přístup. Díky kvalitním službám a zcela unikátnímu spojení s víceúčelovým zázemím přilehlého komplexu představuje Clarion ojedinělý projekt a zároveň ideální volbu pro Váš pobyt v Ústeckém kraji.
Ubytování Ústí nad Labem : Habrovická Bašta

Habrovická Bašta

***
Penzion Habrovická Bašta se nachází v městské části Habrovice 4 km od centra Ústí nad Labem v malebné krajině lákající k pěším procházkám nebo výletům na kolech. Nové golfové hřiště cca 400 m daleko od penzionu.
Ubytování Ústí nad Labem : Pension Duel

Pension Duel

***
Pension Duel se nachází v klidné a bezpečné ulici v těsném sousedství centra Ústí nad Labem. Naše služby zajišťujeme non-stop, jsme v dosahu autobusové i vlakové dopravy.


více ubytování
Připravil a provozuje Seal, s.r.o. © 2011. Autorská práva. usti-nad-labem@kralovska-mesta.cz TOPlist